Полк "Азов" зросте до бригади в 2,5 тисячі бійців

поділитись
Полк "Азов" збираються реорганізувати в окрему бригаду спеціального призначення.

Полк "Азов" збираються реорганізувати в окрему бригаду спеціального призначення.

Про це повідомляють у твіттері полку.

Командир "Азова" вважає, що таким чином у них з'явиться можливість розширити склад полку до 2500 чоловік.

"Якщо все буде добре, то найближчим часом полк "Азов" буде перетворений в окрему бригаду спеціального призначення. Тоді у нас буде можливість розширитися до двох з половиною тисяч бійців. Повірте, вони у нас є. Значна кількість української молоді рветься в "Азов", але ми маємо закритий штат. Тобто ми не можемо зараз набирати людей бо нести відповідальність за неоформлених хлопців моральну відповідальність ", - заявив Андрій Білецький на святкуванні річниці визволення Маріуполя від бойовиків.

Читайте також: Полк "Азов" провів показове тренування за стандартами НАТО (фото)

Нагадаємо, що спочатку полк "Азов" був добровольчим озброєним формуванням, створеним в Маріуполі на початку травня 2014 року у кількості батальйону. У вересні минулого року батальйон "Азов" вирішили розгорнути в полк. Уже через місяць полк офіційно увійшов до складу Національної гвардії України.

Кістяк підрозділу складають активісти Соціал-Національної Асамблеї, а на чолі стоїть керівництво СНА. З травня 2014 батальйон "Азов" бере активну участь у бойових діях, пов'язаних з проведенням антитерористичної операції на Сході країни, які розгорнулися в Маріуполі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Саме він свого часу пропонував на центральній площі гільйотину для корупціонерів
0
0
10:45 19.07.2018
Держави приєдналися до обмежень ЄС
0
0
09:13 19.07.2018
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018