У будинку родини Чернушенка провели обшук

поділитись
В ході обшуку було встановлено, що в зазначеному будинку встановлені ексклюзивні меблі, вартість тільки кухонних меблів становить 178 тисяч гривень

Працівники Генеральної прокуратури спільно зі Службою безпеки 26 червня в селі Горенка Київської області провели обшук в 3-поверховому будинку, який належить родині голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"В ході обшуку було встановлено, що в зазначеному будинку проводяться ремонтні роботи, встановлені ексклюзивні меблі. Вартість лише кухонних меблів становить 178 тисяч гривень, шафа в кімнаті - 50 тисяч гривень, а також була нова побутова техніка в упаковці", - йдеться в повідомленні.

На території будинку виявлені два автомобілі JeepWrangler Rubicon і Mercedes-Benz G-class. Детальніше хід обшуку можна побачити на відео.

ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду Києва в роботу автоматизованої системи документообігу.

Читайте також: Обшук у Апеляційному суді: вилучили документацію і сервери

24 червня Генеральна прокуратура оголосила голові Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка про підозру у вчиненні наступних злочинів - незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду та постанова суддею завідомо неправосудного рішення.

Нагадаємо, 25 червня провели обшук в одному з будинків, який належить голові Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка. У нього знайшли незареєстровану зброю, державні номерні знаки, ухвали суду з грифом "секретно", автомобіль.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.02.2018
Українцям підвищать пенсійне забезпечення на 50%
1
0
17:45 24.02.2018
Розслідування на YouTube зібрало шість мільйонів переглядів
0
0
16:07 24.02.2018
Підліток назвав головних убивць у Сирії
0
0
11:37 24.02.2018
Новий закон ускладнює виконання завдання повернути території Донбасу до складу України за допомогою виборів
0
0
10:47 24.02.2018