«Злито» дані про банду Гіві

поділитись
В основному, це раніше судимі мешканці Донецької області

Начальник ГУ МВС у Донецькій області В'ячеслав Амброськін опублікував список бойовиків окремого батальйону "Сомалі" терористичної "ДНР", що діє під керівництвом Михайла Толстих (Гіві).

В основному, це раніше судимі мешканці Донецької області, передають Патріоти України.

"На окупованій території Донецької області орудують бандити "Сомалі" під керівництвом Михайла Толстих, 1980 року народження, жителя Іловайська, на прізвисько "Гіві". "Діяч ополчення", який пройшов шлях від паркувальника до "полковника ДНР", відомий своїми показовими допитами полонених українських військових", – написав у соцмережі Амброськін.

Читайте також: Інформація про загибель Гіві не підтвердилася

У списку терористів всього 29 чоловік. Переважно це мешканці Донецької області. У багатьох кримінальне минуле.

За словами керівника донецької міліції, злочинна діяльність цих громадян України вже задокументована. "Вони не втечуть від відповідальності за скоєні злочини. Їх же "колеги" по банді з Російської Федерації будуть встановлені, незважаючи на спроби сховатися за прізвиськами", – додав Амброськін.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018