Суддю-хабарника Меденцева дозволили арештувати за рік після втечі

поділитись
Суддю спіймали на хабарі ще 1 квітня 2014 року, того ж місяця хабарник втік. Генеральна прокуратура більше ніж за рік про зняття недоторканості та арешт судді так і не попросила.

Суддю Господарчого суду Одеської області Павла Меденцева дозволили арештувати. Його спіймали на хабарі ще 1 квітня 2014 року. Та наприкінці того ж місяця хабарник втік. Генеральна прокуратура за часів Яреми більше ніж за рік про зняття недоторканості та арешт судді так і не попросила.

За арешт судді проголосували 260 депутатів. Проте, народних обранців обурила повільність реакції Генеральної прокуратури та дії Верховного суду, який захищає суддів-хабарників.

"Ми з помпою надавали дозвіл на арешт суддів Кіцюка, Вовка і Царевич. Усі ці люди ходять навіть без браслетів. Ми можемо скільки завгодно надавати дозволи на арешт, але зняття недоторканості не внесли навіть у проект нової конституції!", - сказав Сергій Власенко з "Батьківщини".

Читайте також: Рада дозволила заарештувати трьох суддів

Нардеп Ігор Мосійчук з "Радикальної партії" запропонував зняти недоторканість з усіх суддів одразу, аби уникнути "суду Лінча".

"Незабаром ми лише і будемо займатися тим, щоб знімати недоторканість с суддів-негідників. Може вже час поставити питання руба і цілком позбавити всіх суддів недоторканості? Якщо ми цього не зробимо, ліхтарі на Хрещатику будуть прикрашені людьми в чорних мантіях", - сказав депутат.

Незважаючи на незадоволеність роботи прокурорів, депутати підтримали зняття недоторканості і арешт Меденцева.

Усі голосування по суддях в повному складі проігнорували депутати від Опозицийного блоку та фракції "Воля народу".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018
Липень символізує не тільки середину літа, але і розпал туристичного сезону
0
0
10:10 20.06.2018
Отримати інфекційне захворювання, злягти із отруєнням можна дуже швидко. Тому візьміть ці поради на озброєння
0
0
20:36 18.06.2018