Президент запропонував Луценку знову стати головою фракції

поділитись
Юрій має прийняти остаточне рішення наступного тижня

Президент Петро Порошенко вчора ввечері висловив свою підтримку Юрію Луценку та запропонував йому повернутися на посаду лідера фракції.

Про це пише Корреспондент.

"Відбулася дуже відверта, майже двогодинна розмова про ситуацію у фракції. Обговорювалося питання голосування за законопроект 1558-1 (про повернення валютних кредитів) членами фракції. Обговорювали питання майбутніх місцевих виборів, тактики і стратегії на місцевих виборах", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Луценко пішов з посади голови фракції Порошенка

Юрій має прийняти остаточне рішення наступного тижня.

Нагадаємо, нардеп Юрій Луценко пішов з посади голови фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді.

Він зазначив, коментуючи дане рішення, що був шокований голосуванням частини депутатів БПП за законопроект про реструктуризацію валютних кредитів, і не готовий відповідати за "дурість і популізм окремих діячів".

Документ, про який ідеться, зобов'язує банки конвертувати всі споживчі кредити в іноземній валюті за курсом на момент підписання договору - приблизно по 5 грн. За цей закон проголосували в тому числі 72 нардепа від БПП.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018