Аваков прокоментував свою можливу відставку

поділитись
У мене є свій функціонал по роботі. І якби я орієнтувався на фракцію, то не зміг би працювати. Я не можу орієнтуватися на "настрої" або "хотілки"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі програми "Лівий берег з Сонею Кошкіною" прокоментував свою можливу відставку.

Про це повідомляє "Лівий берег".

"Посади - лише короткий проміжок часу, у довгому потоці нашого життя. Треба бути готовим будь-якої миті йти", - заявив він.

Чиновник підкреслив, що президент повинен перевірити свою фракцію в парламенті і з'ясувати, хто не задоволений ним на посаді глави МВС. Попри це, питання про відставку Авакова перебуває в профільних комітетах парламенту на розгляді.

"У мене є свій функціонал по роботі. І якби я орієнтувався на фракцію, то не зміг би працювати. Я не можу орієнтуватися на "настрої" або "хотілки", - акцентував міністр.

Сьогодні журналістка ще поговорить з Арсеном Аваковвим також про ситуацію в коаліції, кримінальні претензії до Сергія Льовочкіна, Дмитра Фірташа, Владислава Каськіва, а також про перспективи збереження за Арсенієм Яценюком посади прем'єра восени цього року.

Матеріал по темі: Аваков звільнив на Миколаївщині звільнив 300 співробітників ДАІ (відео)

Нагадаємо, що 30 червня глава "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що фракція незадоволена роботою міністра оборони Степана Полторака та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Адвокат президента-втікача підтвердив його повернення
0
0
22:16 17.01.2018
Порошенко розповів про допомогу США
0
0
22:00 17.01.2018
Українці звернули увагу на розкішний інтер'єр "буди" Луценка
0
0
20:20 17.01.2018
Україна гідна мати українського Президента
0
0
19:13 17.01.2018