Аваков прокоментував свою можливу відставку

поділитись

0

1036

У мене є свій функціонал по роботі. І якби я орієнтувався на фракцію, то не зміг би працювати. Я не можу орієнтуватися на "настрої" або "хотілки"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі програми "Лівий берег з Сонею Кошкіною" прокоментував свою можливу відставку.

Про це повідомляє "Лівий берег".

"Посади - лише короткий проміжок часу, у довгому потоці нашого життя. Треба бути готовим будь-якої миті йти", - заявив він.

Чиновник підкреслив, що президент повинен перевірити свою фракцію в парламенті і з'ясувати, хто не задоволений ним на посаді глави МВС. Попри це, питання про відставку Авакова перебуває в профільних комітетах парламенту на розгляді.

"У мене є свій функціонал по роботі. І якби я орієнтувався на фракцію, то не зміг би працювати. Я не можу орієнтуватися на "настрої" або "хотілки", - акцентував міністр.

Сьогодні журналістка ще поговорить з Арсеном Аваковвим також про ситуацію в коаліції, кримінальні претензії до Сергія Льовочкіна, Дмитра Фірташа, Владислава Каськіва, а також про перспективи збереження за Арсенієм Яценюком посади прем'єра восени цього року.

Матеріал по темі: Аваков звільнив на Миколаївщині звільнив 300 співробітників ДАІ (відео)

Нагадаємо, що 30 червня глава "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що фракція незадоволена роботою міністра оборони Степана Полторака та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Рибчинський розповів про абсолютно ідентичні дві розмови
0
0
22:23 17.08.2017
Результат здивував: виявляється на дії депутатов можна подивитися зовсім з іншого боку
0
0
20:14 17.08.2017
Лише 45 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради
0
0
19:00 17.08.2017
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017