МІД Россії виступив із заявою, що блокувати користувачів Facebook за використання слова "хохол" не є коректним, і пропонує у відповідь на це заборонити використання слів, які на її думку можуть ображати російську аудиторію сайту.

Заступник директора Департаменту інформації і друку Марія Захарова обурена тим, що адміністрація соцмережі нібито обмежує її свободу слова. Вона звернулася із пропозицією блокувати користувачів сайту, які вживають такі слова, як: "кацап", "ватник", "москаль" та згадування прізвища сенатора США Джона Маккейна, який є противником путінського режиму.

"Які ще російські слова я не маю права вживати? Як бути з класикою, в якій використовуються слова, що викликають нарікання у модераторів соціальних мереж, беручи до уваги нижченаведений пункт?",- поцікавилася Захарова на своїй сторінці Facebook.

Читайте також: У Facebook з'явився програвач музики

Також представниця Міністерства закордонних справ Росії поцікавилася, чи мають модератори Facebook достатній рівень освіти.

Раніше Захарова вже висловлювала незадоволення соціальними мережами. Вона розповідала, що Twitter не дає їй змоги повністю висловити свою думку через обмеження у 140 символів. Саме тому представниця МІДу не заводить акаунт у Twitter.