Президент Петро Порошенко заручився підтримкою послів країн "Великої сімки" у тиску на Росію з метою виконання Москвою Мінських угод.

"Було домовлено продовжувати чинення тиску на російську владу з метою повернення ситуації в рамки" мінської домовленостей ", в тому числі шляхом збереження і, в разі необхідності, посилення міжнародних санкцій проти Росії", - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Також посли підтримали українську владу в прийнятому рішенні щодо блокади Донбасу.

Також сторони обговорили деструктивні дії Росії на Донбасі і погіршення гуманітарної ситуації по обидва боки від лінії розмежування.

Український президент поінформував дипломатів про досягнення України в рамках реформування державного управління, децентралізації, дерегуляції, енергетики і в інших важливих питаннях.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади
Показати ще

Сторони скоординували подальше спільні дії.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, коли зустрінуться Петро Порошенко і Дональд Трамп.