Петро Порошенко обговорив інцидент із обстрілом польського консульства в Луцьку із президентом Анджеєм Дудою.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі глав держави.

Відомо, що в ході телефонної розмови політиків, український президент заявив, що засуджує такий випадок і вважає його цинічним.

За словами Порошенка, українська влада сприятиме розслідуванню та зробить все можливе, щоб таких провокацій не повторювалося.

Крім того, він запропонував польському колезі посилення охорони всіх без виключення представництв на території України.

Популярні новини зараз
Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку Пенсіонерів чекає підвищення виплат: коли надійде більше грошей Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Порошенко засудив обстріл польського генконсульства у Луцьку. Президент також пообіцяв, що всіх причетних до інциденту притягнуть до кримінальної відповідальності.