Графологи, проаналізувавши почерки імператора Олександра I і старця Федора Томського, прийшли до висновку, що вони повністю ідентичні. З цього випливає, що імператор і старець була одна і та сама людина.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пише видання "У Томську", посилаючись на слова президента російського графологічного суспільства Світлани Семенової.
"У мене склалося чітке уявлення, що це одне і те ж обличчя. Домінанти та літерні конструкти почерків ідентичні. Коли йому було 24 роки, ці прикмети і домінанти були так зображені, як і в старця у 80 років, вони були і за розміром навіть ті ж. Графологія з високою ймовірністю дозволяє стверджувати, що це один і той же чоловік", - розповіла вона.
Читайте також: Зречення Миколи ІІ не має юридичної сили - "прокурор" Поклонська (відео)
Семенова почала вивчати рукописи, не знаючи їх авторів. У імператора, за її словами, в почерку чітко виражені "знаки переможця". Такі ж лінії виявлені й у почерку старця.
Імператор Олександр I, згідно з офіційною версією, помер у Таганрозі в 1825 році від гарячки. Пізніше, в 1830-х роках, з'явилася легенда, згідно з якою Олександр I інсценував свою смерть і почав вести усамітнене життя під ім'ям старця Федора Кузьмича. Він помер у 1864 році в Томську.