На Дніпропетровщині вимагають заборонити полювання до завершення АТО

поділитись
Представники штабу вважають, що добровільне вбивство тварин і птаства заради розваги під час бойових дій в країні є порушенням загальних моральних норм

"Національний захист Дніпропетровської області" зробив відкрите звернення до влади з вимогою "заборонити на всій території області усі мисливські сезони до завершення АТО на сході країни".

Про це повідомляють в їхньому штабі.

"Під виглядом мисливців та рибалок під час сезону полювань через територію Дніпропетровської області можливе переміщення ворожих розвідувально-диверсійних груп, перевезення зброї та переміщення бойовиків у південному та південно-східному напрямках. Зважаючи на те, що Дніпропетровщина – область близька до лінії бойових дій, будь-які виїзди людей у лісо-степові зони в камуфляжному одязі зі зброєю можуть спричиняти підвищення напруження серед населення та перешкоджати роботі правоохоронних органів", – йдеться у повідомленні.

Представники штабу вважають, що добровільне вбивство тварин і птаства заради розваги під час бойових дій в країні є порушенням загальних моральних норм.

"Кожна людина зі зброєю, якщо вона не знаходиться на передовій, має забезпечувати захист і збереження державних ресурсів, до яких відносяться рослинний і тваринний світ", – вважають представники штабу.

Водночас зазначають, що полювати заборонено лише в тих районах, що межують із зоною бойових дій. Ось такі подвійні стандарти.

Читайте також: У кожному районі Тернополя створять парк та спортивні майданчики

У міліції області заявили, що в разі нехтування забороною на полювання в районах поблизу зони ведення бойових дій, порушників покарають за статтями Адміністативного кодексу про "порушення правил використання об'єктів тваринного світу" та "стрільбу в не відведених для цього місцях".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Кармазін, який є козацьким генералом, був обраний на перших зборах в Києві з нагоди 100-річчя української державності
0
0
00:33 22.05.2018
На Прикарпатті був виявлений древній підпільний храм Української Греко-Католицької Церкви
0
0
00:22 22.05.2018
Російський співак Йосип Кобзон відвідав святкування 60-річного ювілею поета і підприємця Михайла Гуцерієва
0
0
23:01 21.05.2018
Після розпилення невідомої речовини у одній з миколаївських шкіл до лікувальних закладів потрапили 37 дітей
0
0
22:52 21.05.2018
Українським військовослужбовцям вдалося взяти в полон представників російських окупантів на Донбасі
0
0
22:34 21.05.2018