У Донецьку в захопленій бойовиками будівлі СБУ утримують 37 українських військовослужбовців.

Про це повідомив Василь Будик, радник заступника міністра оборони в ефірі Hromadske.TV.

"Захарченко дійсно заявив про 40 осіб. Трьох ми забрали, залишилося 37 наших військових, саме стільки їх знаходиться в будівлі колишнього СБУ. У нас є туди доступ і ми постійно передаємо продукти і воду. Активно допомагають нам у цьому волонтери", - заявив він.

Читайте також: Терористам наказали взяти в полон українських офіцерів для обміну - Грицак

За його даними, на всій території Донецької області в полоні знаходиться ще приблизно 60-65 людей.

Популярні новини зараз
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: буде більше вже у травні Мобілізація стає жорсткішою: ухилянтів дістануть у власному ліжку Пенсіонери мають право на додаткові 940 гривень: хто може збільшити свою пенсію
Показати ще

"На жаль, немає такого хорошого контакту, де б вони вказали всіх наших хлопців яких утримують", - додав Будик.

Раніше прес-секретар Президента України Святослав Цеголко повідомив, що з полону бойовиків звільнили трьох українських військовослужбовців.