Родина в Мукачевому отруїлася невідомою речовиною

поділитись

0

616

Сьогодні опівдні в Мукачевому сталася жахлива трагедія. Сім'я з чотирьох чоловік отруїлася невідомою речовиною. Чоловік та діти в реанімації, а 30-річна мати загинула на місці.

Зараз медики продовжують боротися за життя 49-річного батька, який у вкрай важкому стані знаходиться в реанімації.

Лікарі районної дитячої лікарні розповіли "Знай", що оцінюють стан 17-річного хлопчика як стабільно-важкий. Потерпілим діагностували інтоксикацію дихальних шляхів. 3-річна дитина в стабільному стані.

"Вони мешкають в приватному будинку на вул. Чайковського. Чоловіку – 49 років, одній дитині -17. А найменшій три рочки. Родичі випадково зайшли в гості та застали всю родину без свідомості. У вкрай важкому стані чоловіка відправили в реанімацію, а малих – до дитячої лікарні. Медики кажуть, що стан їх важкий, але жити будуть. Маму, на жаль, врятувати не вдалося. Але вони про це ще не знають", - розповів нам лейтенант з місцевої міліції Дмитро Гаврищук.

Сусіди по вулиці розповіли "Знай", що родина благополучна. "Дружина в декреті з дитиною сиділа, а чоловік – бізнесмен. Торгував мобільними телефонами. Он, магазин їхній, далі по вулиці", - показує на кіоск пенсіонерка Галина Йосипівна.

Жителі вулиці налякані. Обговорюють між собою різні версії трагедії. Одні припускають, що причиною отруєння міг стати газ. Інші заперечують. "Два дня уже тримається тепло. Хати вже ніхто не опалює", - кажуть місцеві.

Додають, що рік тому такий самий випадок стався в Мукачевському районі. Тоді сім'я отруїлася газом.

Кримінальне провадження відкрили по статті "умисне вбивство". Зараз проводять експертизи, проводять слідчі дії та опитують сусідів. Тільки після цього в міліції можуть сказати – якою речовиною отруїлася родина.

[image=2669]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ейфорія швидко минула. Почалися перші докори суспільства, численні розбиті Prius, якими так пишалися спочатку
0
0
19:09 19.08.2017
Країни, які намагалася завоювати Італія
0
0
13:57 19.08.2017
Історія про те, як за 3 місяці знайти нову високооплачувану роботу
0
0
13:22 17.08.2017
Причини війни між "янкі" і "діксі" та її вплив на сучасну Америку
0
0
19:40 16.08.2017
Кримінал розвернув справжнє полювання за українськими волонтерами
0
0
16:28 16.08.2017