Служба Безпеки викрила злочинну діяльність дата-центру, який фінансував терористів ДНР. Про це під час брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

Диверсанти розсилали повідомлення з закликами підтримувати злочинну діяльність проросійських терористів на території Донбасу. Відомо, що область межує з окупованою сепаратистами землею. Міліція встановила особи двох лідерів терористів, які переводили гроші в Луганську область.

Читайте також: Ахметов спростував звинувачення в тероризмі

Нагадаємо, що глава МВС Арсен Аваков анонсував масштабні операції з викриття фінансистів терористичної діяльності в Україні, особливо в прикордонних з зоною АТО регіонах.

17 квітня СБУ розсекретила злочинну діяльність екс-керівника "Оплоту" Євгенія Жиліна, який через фіктивні підприємства перераховував гроші лідерам терористів ДНР і ЛНР.

Популярні новини зараз
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей ТЦК вимагає сувору звітність: чекають дані на людей та машини Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще