На травневі до Одеси стягують спецназ та військову техніку

поділитись

До Одеси прибули бійці підрозділу Альфа з інших областей України та силовики із зони АТО. Міліція попереджає, що жорстко реагуватиме на порушення порядку.

Про це повідомляє місцеве видання Траса Е-95.

"До Одеси прибули досвідчені фахівці центрального управління СБ України, в тому числі і ті, які беруть участь у АТО. Очолює їх керівник АТО при СБУ. З метою підвищення ефективності та мобільності проведення контртерористичних заходів із зони АТО в місто прибула бойова техніка спецпідрозділів Служби" , - ідеться у повідомленні Служби безпеки.

Читайте також: Звіт Ради Європи стосовно одеської трагедії оприлюднять восени

Наразі в Одесі перебуває більше половини співробітників Центру спецоперацій по боротьбі з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ.

Нагадаємо, 2 травня в Одесі заборонили носіння масок і георгіївських стрічок, а також використання звукопідсилюючої апаратури.

"Маски у спецпідрозділів допускаються. Інших будуть затримувати незалежно від того, до яких політичних сил і об'єднанням вони належать. Ставлення до георгіївської стрічки таке ж, як до балаклави", - заявив глава обласного МВС Іван Катеринчук.

У міліції попередили, що будуть жорстко реагувати на порушення порядку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Фахівці вкотре закликають не торкатися до цих продуктів в літній період
0
0
14:04 17.08.2018
Мінськими угодами, танки від лінії розмежування повинні бути відведені
0
0
13:51 17.08.2018
Після років анексії Криму та вторгнення на Донбас, видавці не зробили жодних правильних висновків
0
0
13:38 17.08.2018
Открытие современного завода ABM Technology в Днепре стало возможно благодаря отечественному инвестору, предпринимателю Вадиму Ермолаеву
0
0
13:31 17.08.2018
Ніхто до початку лікування не перевіряв на відповідність ні обладнання, ні медикаменти
0
0
12:45 17.08.2018