Гапочка презентувала в мережі новий кліп (відео)

поділитись
Гурт "Гапочка" опублікував кліп на російськомовну пісню "Невесомость" зі свого нового альбому "Лови мої слова". Автор відео - відомий режисер Віктор Придувалов.

Гурт "Гапочка" опублікував кліп на російськомовну пісню "Невесомость" зі свого нового альбому "Лови мої слова". Автор відео - відомий режисер Віктор Придувалов.

Про це повідомляє Cultprostir.

"Віктор Придувалов зробив акцент на жіночності і на тих моїх сторонах, які я несвідомо іноді в собі ховаю. Світ такий, що в ньому доводиться боротися, грубо кажучи, виживати і бути холоднішою, ніж я насправді є", - розповіла лідер гурту Катя Гапочка.

Читайте також: "Океан Ельзи" презентував кліп на пісню "Не твоя війна"

Спочатку у музикантів була ідея зняти кліп на пісню "Метко", але з технічних причин довелося відмовитися.

"Придувалов вибирав між "Губи прикуси" і "Невесомостью", і в підсумку зупинився на другому варіанті", - розповіла вокалістка.

"Гапочка" випустила альбом "Лови мої слова" в середині квітня. Реліз був викладений для вільного прослуховування на сервіс SoundCloud. 17 травня відбудеться концертна частина презентації цієї платівки у київському клубі Atlas.

Довідка. Гурт з'явився у 2007 році, коли вокалістка гурту Катя Гапочка, приїхала з Хмельницького, щоб навчатись у київській консерваторії. У столиці вона вирішила зібрати свій гурт.

Стиль, який приписують цьому колективу не має якихось конкретних меж, але більше всього він схожий на бріт-поп, фанк, фолк, рок,поп-рок або софт-рок.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Український священик пояснив, чому виступає з підтримкою ЛГБТ
0
0
11:42 24.06.2018
В Україні на деякий час заборонили дуже популярний медичний препарат
0
0
11:06 24.06.2018
Вночі та вранці на Лівобережжі, вдень на сході країни грози, місцями сильні зливи
0
0
10:39 24.06.2018
Найбільш активні бойові дії упродовж доби точилися поблизу Маріуполя
0
0
10:12 24.06.2018
Люди не знають, скільки триватиме це знущання, а винні сторони не виходять на контакт
0
0
10:03 24.06.2018