Двох російських офіцерів-диверсантів затримано в Луганській області. Напередодні українські позиції в місті Щастя атакувала диверсійно-розвідувальна група. За інформацією бійців, в полон потрапили два диверсанта, які виявилися російськими офіцерами. Штаб АТО підтвердив цю інформацію.

"Не встигли охолонути сліди бійців 80-ї бригади, раптово виведених зі Щастя "на навчання", як противник вирішив перевірити нашу оборону. Зав'язався бій, загинув молодший сержант 92-ї окремої механізованої бригади, є поранені. Двоє нападників - військовослужбовці російської диверсійно-розвідувальної групи потрапили в полон. Такий перший кривавий підсумок черговий високопоставленої дурості" - повідомляє на своїй сторінці в Facebook один із засновників волонтерського співтовариства "Армія SOS" Юрій Касьянов.

Ще один волонтер, координатор Inform Napalm Роман Бурко пише: "Не треба їх міняти, не потрібно їх садити і не потрібно нерозумно мовчати. ​​Дурні незграбні зйомки допитів також не допоможуть справі. Є лише один правильний крок, зробивши який можна раз і назавжди завдати нищівного удару по кремлівській пропаганді. І він навіть не полягає в тому, щоб возити їх як експонати до Гааги, він інший, більш ефективний. Пане Порошенко, не пропустіть цей шанс, інакше, коли за тиждень росіяни завдадуть чергового потужного удару, ви можете його втратити".

Читайте також: Українські прикордонники прийняли бій та мають поранених

За минулу добу троє українських військових загинули, ще 17 отримали поранення.