Стали відомі імена затриманих донецьких партизан

поділитись
Партизани з "Равлика", координуючи свої дії з міліцією та СБУ, цілий рік затримували посібників окупантів у зоні АТО та воювали на окупованих територіях

Під кримінальну відповідальність можуть потрапити українські партизани з Донецької області, з групи "Равлики", які воювали проти сепаратистів. Оприлюднені їхні дані та адреси.

Богдан Чабан, позивний "Азот", 21 рік.

[image=5803]

Борис Овчаров, позивний "Донеччанин", 33 роки

[image=5804]

Олександр Крюков, позивний "Боцман", 20 років.

[image=5805]

Імена інших наразі не опубліковані, але активісти вже почали кампанію за визволення патріотів.

Партизани з "Равлика", координуючи свої дії з міліцією та СБУ, цілий рік затримували посібників окупантів в зоні АТО і брали участь у бойових діях на окупованих територіях, пише видання pauluskp.co.

Нагадаємо, добровольча група "Равлик" перебуває в слідчому ізоляторі Маріуполя. Про це повідомила активістка Вікторія Федотова на сторінці "Врятувати Равликів" у Facebook.

За її словами, група поїхала на допомогу військовим, які виявили сепаратистів на одній з ферм в Великоновосілківському районі. Після затримання викликала міліцію, однак правоохоронці звернули свою увагу не на жителів ферми зі зброєю і прапорами Російської Федерації, а на добровольців. Їх звинуватили у викраденні великої суми грошей.

Обставини конфлікту з'ясовують.

Читайте також: Правий сектор виганяють з "Десни" прикриваючись ремонтом

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лікарі застерігають від такого вирішення проблем
0
0
23:28 17.01.2018
Обрушиться величезний масив снігу
0
0
23:20 17.01.2018
Бойовики встановили режим тиші на два дні
0
0
21:56 17.01.2018