Українські та американські військові тренувалися знешкоджувати терористів

поділитись
Американські вояки кажуть, що не лише передавали свої військові навички українським колегам, а й самі переймали досвід

[gallery]

3 червня на Яворівському полігоні Львівської області американські військові продемонстрували спецоперацію із захоплення будинку, в якому перебували терористами, передає УНН.

До міжнародного центру миротворчості та безпеки Західного оперативного командування Сухопутних військ приїхали прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, посол США в Україні Джеффрі Пайєт, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

80% нацгвардійців, які беруть участь у навчаннях, побували у зоні бойових дій на сході України. Американські інструктори також мають воєнний досвід. Вони пройшли Афганістан, Ірак, а також брали участь у спільних навчання з військовими підрозділами різних країн.

Американські вояки кажуть, що не лише передавали свої військові навички українським колегам, а й самі переймали досвід.

Читйте також: Нацгвардійці розпочали випробовувати нові БТР (фото)

Також військові продемонстрували три моделі безпілотників. Один з них - українського виробництва, його використовують зараз у зоні проведення АТО.

Нагадаємо, з початку квітня на Львівщині тривають тренування бійців Національної гвардії та американських вояків в рамках місії Fearless Guardian-2015.

13 червня на Яворівському полігоні завершиться підготовка першої групи бійців Нацгвардії у рамках навчань із залученням американських військових.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Людей стає все більше з кожною хвилиною
0
0
16:42 17.01.2018
Чиновники повинні відновити пенсійні виплати
0
0
16:19 17.01.2018
Поїздки туди виявилися досить дорогим задоволенням
0
0
15:42 17.01.2018
Багато відвідувачів Крусейда були на такому зібранні вперше, їх привела надія
0
0
15:35 17.01.2018