До Очакова "Правий сектор" ввів військову техніку

поділитись
На наступному тижні в Очакові почнуть будувати фортифікаційні споруди

[gallery]

У мережі інтернет з'явилися знімки з міста Очаків Миколаївської області, на яких видно, як до курортного містечка почали звозити військову артилерію.

"У Крим вирішили не їхати, тому поїхали відпочивати у Миколаївську область. Думали, тут спокійніше. Аж раптом біля нашого будинку якісь пушки стоять", - пише в мережі Андрій з Києва.

Військова техніка в курортному містечку викликала багато запитань у місцевих жителів. У зв'язку з цим представники "Правого сектору" у Миколаєві дали розширену прес-конференцію, на якій заспокоїли активістів та місцевих.

"Правий сектор" створює добровольчій батальйон в Миколаївській області. По-перше, він буде працювати для мобілізації добровольців, а по-друге, для забезпечення спокою населення. Ми будемо моніторити, збирати інформацію, що відбувається в нашому місті, який настрій у людей. Якби така робота розпочалась з самого початку року, то зараз було б набагато менше проблем". – говорить Алла Мегель, керівник інформаційного відділу ДУК ПС.

Комбат 18-ого батальйону з позивним "Папай" пояснив, що військова техніка необхідна у місті на випадок провокацій. Добровольчий батальйон буде патрулювати вулиці міста та проводити військово-патріотичну роботу серед молоді.

На наступному тижні в Очакові почнуть будувати фортифікаційні споруди. Про це повідомляє губернатор Вадим Меріков.

"Це не тільки дозволить закріпити оборону нашої області, посилити контрольно-пропускну систему, але й доповнити контроль роботи ДАІ за спостереженням стосовно проїзду по дорогам нашої област", - сказав губернатор.

Голова обласної міліції Віталій Гончаров розповів, що в області є 19 важливих об'єктів та ще 196 об'єктів підвищено небезпеки. Він запропонував провести оптимізацію блокпостів у зв'язку з курортним сезоном.

"Для мене відпочинок ніяк не в'яжеться з блок-постами та артилерією", - пише в соціальній мережі Вадим Вовк.

"Чому артилерія стоїть в Очакові, а не на фронті?" - дивується інший користувач з ніком Панда.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Прості поради для батьків
0
0
17:59 16.05.2018
Статистика шокуюча. Небезпека підстерігає всіх - від дівчат на прогулянці до силовиків
0
0
14:41 04.05.2018
Стрічка, яка покаже ЧАЕС із зовсім невідомого боку
0
0
12:20 26.04.2018
Стовп на місці, а машина вщент
0
0
01:31 26.04.2018
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018