Сьогодні вдень у Харкові на вулиці Чкалова невідомі обстріляли маршрутку.Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Внаслідок обстрілу поранення отримала одна людина.

"Розстріляний маршрутний автобус №240. Стріляли з автомобіля, який проїжджав поруч. За попередньою інформацією, одна людина поранена в руку, загиблих немає", – цитує видання очевидця події.

Разом з тим, офіційної інформації від правоохоронців щодо даної події поки немає.

Матеріал по темі: Широкине і Талаківку обстріляли із 152-мм гаубиць

Популярні новини зараз
Замість відновлення великих ТЕЦ: владі підказали, як не лишити домівки без опалення Оренда квартир за новими правилами: власникам житла готують приємні зміни Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Місцеве видання "Дозор" з посиланням на своє джерело уточнює, що другий інцидент трапився близько 17:00 поблизу магазину "У Хоми". За однією з версій, стріляли з автоматичної зброї.

Третью маршрутку обстріляли на проспекті Героїв Праці, де в цей час рухалась маршрутка № 272. Потерпілих внаслідок події немає.

Нагадаємо, що 19 марта, около 16:00 в Приморском районе Мариуполя обстреляли маршрутное такси №211.