Генштаб рік не може забрати з Миколаєва 50 мільйонів патронів

поділитись

0

2572

Якого ж розміру повинен бути мозок у головного військового постачальника, щоб рік вивчати ситуацію, яка виїденого яйця не коштує - Дмитро Менделєєв

Генштаб Збройних сил України ось уже рік вирішує питання про подальше використання 50 мільйонів патронів, що опинилися "безгоспними" в Миколаївському порту "Октябрськ".

Про це в статті для ZN.UA пише Дмитро Менделєєв.

Автор у своїй публікації наводить лист заступника начальника Генштабу Володимира Хижого на адресу директора держконцерну "Укроборонпром" Романа Романова, в якому повідомляє, що в Генштабі "триває опрацювання питання щодо подальшого використання боєприпасів, які зберігаються на території порту "Октябрськ".

"Збройні сили готові прийняти в установленому порядку на безкоштовній основі 7,62 мм і 14,5 мм патрони і організувати їх переміщення з порту на арсенали, бази і склади Збройних сил України", - сказано в листі.

Читайте також: Порошенко "злив" Наливайченко заради своїх людей в Генштабі

"Не минуло й року, як заступник начальника Генштабу Хижий повідомив ГК "Укроборонпром", що у Генеральному штабі триває опрацювання питання про подальше використання зазначених боєприпасів, і навіть повідомив про готовність їх безкоштовно прийняти!" - пише автор статті.

"Якого ж розміру повинен бути мозок у головного військового постачальника, щоб рік вивчати ситуацію, яка виїденого яйця не коштує, а після цього видати на гора таку глибоку думку?! І це в країні, виснаженою неоголошеної війною!" - робить Менделєєв емоційний висновок з цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в спеціалізованому порту "Октябрськ", розташованому поблизу Миколаєва, з 2000 року перебуває партія в п'ятдесят мільйонів патронів, які "нікому не належать".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Погані дороги, нелегальні водії, застарілий транспорт та дорожна мафія змушують українців щодня ризикувати своїми життями
0
0
12:03 20.08.2017
Ейфорія швидко минула. Почалися перші докори суспільства, численні розбиті Prius, якими так пишалися спочатку
0
0
19:09 19.08.2017
Країни, які намагалася завоювати Італія
0
0
13:57 19.08.2017
Історія про те, як за 3 місяці знайти нову високооплачувану роботу
0
0
13:22 17.08.2017
Причини війни між "янкі" і "діксі" та її вплив на сучасну Америку
0
0
19:40 16.08.2017