Генштаб рік не може забрати з Миколаєва 50 мільйонів патронів

поділитись
Якого ж розміру повинен бути мозок у головного військового постачальника, щоб рік вивчати ситуацію, яка виїденого яйця не коштує - Дмитро Менделєєв

Генштаб Збройних сил України ось уже рік вирішує питання про подальше використання 50 мільйонів патронів, що опинилися "безгоспними" в Миколаївському порту "Октябрськ".

Про це в статті для ZN.UA пише Дмитро Менделєєв.

Автор у своїй публікації наводить лист заступника начальника Генштабу Володимира Хижого на адресу директора держконцерну "Укроборонпром" Романа Романова, в якому повідомляє, що в Генштабі "триває опрацювання питання щодо подальшого використання боєприпасів, які зберігаються на території порту "Октябрськ".

"Збройні сили готові прийняти в установленому порядку на безкоштовній основі 7,62 мм і 14,5 мм патрони і організувати їх переміщення з порту на арсенали, бази і склади Збройних сил України", - сказано в листі.

Читайте також: Порошенко "злив" Наливайченко заради своїх людей в Генштабі

"Не минуло й року, як заступник начальника Генштабу Хижий повідомив ГК "Укроборонпром", що у Генеральному штабі триває опрацювання питання про подальше використання зазначених боєприпасів, і навіть повідомив про готовність їх безкоштовно прийняти!" - пише автор статті.

"Якого ж розміру повинен бути мозок у головного військового постачальника, щоб рік вивчати ситуацію, яка виїденого яйця не коштує, а після цього видати на гора таку глибоку думку?! І це в країні, виснаженою неоголошеної війною!" - робить Менделєєв емоційний висновок з цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в спеціалізованому порту "Октябрськ", розташованому поблизу Миколаєва, з 2000 року перебуває партія в п'ятдесят мільйонів патронів, які "нікому не належать".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
На їх концертах ніколи не буває пусто. Адже побачити вживу цих людей мріють тисячі фанатів
0
0
20:00 18.01.2018
Язичницькі ритуали, грецькі гетери і римська бюрократія
0
0
19:06 17.01.2018
Реліквія, якої соромиться Ватикан
1
0
19:02 13.01.2018
Між Вавилоном, Скіфією та Сарматією
0
0
19:04 10.01.2018