Франція обіцяє візи і гранти IT-стараперам - вони не вірять

поділитись

0

810

Франція пропонує первісний грант від 14 тисяч доларів до 28 тисяч доларів для кожного члена команди

Франція запускає програму "French Tech Ticket", яка дає зарубіжним підприємцям шанс отримати робочу візу і грант в цій країні. Проте, підприємці не готові їхати навіть за привабливих умов до соціалістичного уряду. Про це повідомляє TechCrunch.

Держсекретар з цифрових технологій Аксель Лемер заявила про те, що країна залучає починаючих бізнесменів для відкриття їх компаній. Раніше вона хотіла розширити програму і на талановитих розробників, але поки "French Tech Ticket" все-таки обмежились стартапами.

Франція пропонує первісний грант від 14 тисяч доларів до 28 тисяч доларів для кожного члена команди, безкоштовний офісний простір в Парижі, а також послуги англомовного консультанта по адміністративним питанням. При цьому учасники програми отримують робочу візу в країні.

У доборі програми виграють тільки 500 проектів. Щоб претендувати на участь у програмі, команди повинні складатися мінімум з трьох осіб, які зобов'язані надати план розвитку стартапу. У групі повинно бути не більше одного француза і всі учасники повинні володіти англійською і готові переїхати в Париж в 2016 році.

Матеріал по темі: Проект 3D-друку скелетів став найкращим на фестивалі стартапів

Незважаючи на привабливість такої реформи, бувалі підприємці пояснили мінуси ведення бізнесу у Франції на Hacker News.

"Відмінне місце для житла, але погане місце для роботи. Гірше, якщо люди, які дають дозвіл на візи, є комуністами. Централізоване планування (комунізм) є протилежністю стартапів", - пише один чоловік.

Загальноприйнята думка, що склалася під час дискусії, в тому, що Франція є ідеальним місцем для життя, але не для роботи.

"Проживши у Франції протягом чотирьох років я намагався почати компанію і можу сказати без сумніву, це найгірша ідея для тих, хто серйозно думає про запуск бізнесу. Більшість французів покинули країну, тому що вимоги складні до компаній, не кажучи вже про стартапи,- пише ще один бізнесмен.

Нагадаємо, наприкінці минулого року про свою програму віз для молодих підприємців оголосила Голландія. Уряд країни пообіцяв видавати спеціальні візи засновникам стартапів, з країн, що не входять в ЄС.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У музеї співробітники організували зустріч родичів загиблих з військовими
0
0
03:29 21.08.2017
Бойовики намагаються знайти шпигунів, але марно
0
0
02:10 21.08.2017
Своєї провини підозрюваний так і не визнав остаточно
0
0
01:28 21.08.2017
На Закарпатті відбуваються дива
0
0
00:12 21.08.2017
Постачаємо іноземцям переважно продукцію подвійного та військового призначення
0
0
23:38 20.08.2017