США поставить в Україну сільгосптехніку на $1 млрд

поділитись
"Ми хочемо суттєво збільшити обсяги щорічного виробництва зерна, товарів з доданою вартістю експорту" - Павленко

Українські аграрії налагодили плідну співпрацю з колегами з США, які щорічно збільшують інвестування в агропромисловий сектор. Цього разу американські компанії допоможуть Україні зібрати урожай, здійснивши поставку сільськогосподарської техніки на $ 1 млрд.

Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко під час фокус-сесії "Агробізнес та інфраструктура".

"Ми хочемо суттєво збільшити обсяги щорічного виробництва зерна, товарів з доданою вартістю експорту. Я вдячний американським партнерам за підтримку, якої Україна зараз дуже потребує", - заявив міністр.

Читайте також: В Україні рекордний врожай зернових - 64 млн тонн

Павленко також додав, що одним з перспективних проектів для іноземних інвесторів є модернізація систем зрошення в південних областях України.

"Ми повинні перетворити нашу інфраструктуру в систему, яка відповідатиме інтересам країни на найближчу чверть століття. Крім того, нам потрібні кошти і експертна допомога. Ми очікуємо, що інвестори, залучені до цієї величної справи, отримають віддачу зі свого капіталу", - сказав Павленко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Топ-10 шокуючих бородатих жінок, які змінили стандартні уявлення про красу
0
0
00:33 21.03.2018
Цікаві факти про Мазепу, які не розповідали на уроках історії
0
0
00:11 21.03.2018
Але і після Великодня буде прохолодно
0
0
23:33 20.03.2018
Знайомий Глушкова заявив, що соратник Березовського міг загинути під час інтим-розваг з молодим хлопцем
0
0
23:23 20.03.2018