Ляшко зареєстрував "рятівний" закон для боржників

поділитись
"Через недолугу кредитно-грошову та економічну політику уряду десятки, а то й сотні тисяч українців, які не спроможні обслуговувати свої борги потрапили у глухий кут", - Ляшко

За ініціативою Радикальної партії зареєстровано законопроект про банкрутство фізичних осіб. Цей закон забезпечить оздоровлення кредитного портфеля української банківської системи та стане гарантією захисту громадянських прав українців.

Про це написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

"Через недолугу кредитно-грошову та економічну політику уряду та відсутність підтримки з боку держави, десятки, а то й сотні тисяч українців, які не спроможні обслуговувати свої борги потрапили у глухий кут. Вони опинилися в пожиттєвій "кредитній ямі", вибратись з якої самостійно не мають жодної можливості. Це є абсолютно неприпустимим для сучасної європейської країни", - заявив Ляшко.

Читайте також: У Раді президентська фракція і радикали влаштували бійку (відео)

Нардеп назвав зареєстрований законопроект "рятівним кругом для боржників".

"Він сформований на основі поєднання ліберального американського досвіду та найкращого досвіду європейських країн. Проект передбачає повне звільнення від своїх боргів - шляхом реструктуризації або введення процедури реалізації майна. При цьому боржнику гарантовано збереження соціальних стандартів - щомісячна сума коштів, що зберігається для утримання родини, та збереження житла для проживання", - наголосив він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Готельєри Єгипту дуже хочуть підняти ціни
0
0
20:55 21.05.2018
Тупі російські судді відпустять екстреміста і вбивцю
0
0
20:24 21.05.2018
У вас стали зникати речі, а потім з'являтися в несподіваних місцях? Можливо, це пустощі домовика
0
0
20:06 21.05.2018
З'явилися подробиці змін, які в Україні ввели через вимоги МВФ
0
0
19:53 21.05.2018