В Криму нависла загроза існуванню кримськотатарського народу - Чубаров

поділитись

0

302

Глава Меджлісу звернувся до Меркель, Олланда і Порошенка з побажаннями прийняти "дієві заходи з відновлення територіальної цілісності України"

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель, Президента України Петра Порошенка і президента Франції Франсуа Олланда з побажаннями прийняти "дієві заходи з відновлення територіальної цілісності України".

Своє звернення Чубаров опублікував в Facebook.

Глава Меджлісу в черговий раз звернув увагу політиків на "трагічне становище кримських татар" у Криму.

"В окупованому Російською Федерацією Криму нависла пряма загроза самому існуванню кримськотатарського народу - корінного народу Криму, який виступив в лютому-березня 2014 з масовими мітингами і протестами проти вторгнення російських військ і розділяє понині Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН A/RES/68/262 від 27 березня 2014 про територіальну цілісність України", - написав Чубаров.

Також у листі він нагадав світовій громадськості про "розправу" над членами Меджлісу кримськотатарського народу і тиск на корінний народ України.

Читайте також: Донбасу та анексованому Криму загрожує голод - міністр Павленко

"Десятки молодих кримських татар були насильно викрадені, деякі з них згодом були знайдені вбитими, доля інших невідома. Сотні активістів кримськотатарського національного руху піддаються репресіям і знущанням з боку каральних органів окупаційної адміністрації Криму", - констатував Чубаров.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу зазначив, що в день зустрічі Меркель, Оланда і Порошенка виповниться 542 дня з моменту, як українське суспільство перебуває в умовах "фактичної війни Росії проти України".

Нагадаємо, в понеділок, 24 серпня в Берліні пройде зустріч Президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017
Українці цілодобово стоять на вулиці, сподіваючись отримати довгоочікуваний паспорт
0
0
16:42 18.07.2017