Аномальна спека нинішнього року призвела до обміління малих річок і водойм на Вінниччині. Про це пише Vinbazar.

Річки заростають очеретом, рівень води у ставках знизився на 30-60 см, ще гірша ситуація на неглибоких водоймах, де немає притоку води.

Зараз для збереження санітарного стану р. Південний Буг здійснюють спуски води з Ладижинського водосховища, отже там рівень води може понизитись на 1,5 м.

Читайте також: Цьогорічний липень побив рекорд спеки за всю історію

Спека та обміління негативно впливають на тваринний світ водойм, рибу частіше вражають різноманітні захворювання.

Популярні новини зараз
Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику 700 тисяч розлючених звірів та ядерна загроза відчаю – Подоляк в ефірі Влащенко про те, що насправді готує Путін Гроші можуть закінчитися: українцям загрожують затримки пенсій і соцвиплат Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще

Нагадаємо, у місті Берегове на Закарпатті через сильну спеку пересохли криниці.