Вранці, 27 вересня, невідомі підірвали будівлю Служби безпеки в Одесі. Люди почули звук вибуху о 4:40.

Про це пише місцеве видання Думская.

"В результаті вибуху пошкоджені двері, фрагменти фасаду будівлі СБУ, вибито скло, а місцями і віконні рами в будинках на прилеглих кварталах, постраждали декілька припаркованих автомобілів", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Донецьк оголосив траур у зв'язку з вибухом на військовому полігоні "Торез"

Рух по вулиці Катерининській перекрили, поліція взяла під охорону магазини, в яких вибили вітрини. Тротуари рясно посипані битими стеклами.

Популярні новини зараз
Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК Друг засунув фен туди, куди не треба: жарт закінчився загибеллю та втратою стосунків Перерахунок пенсій: у кого та на скільки зростуть виплати ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку
Показати ще

На даний момент на місці інциденту працюють експерти та вибухотехніки.

Згідно інформації, це найпотужній вибух на Одещщині за останній рік.

Експерти попередньо оцінили потужність вибухового пристрою - близько 5-7 кілограмів у тротиловому еквіваленті.

Мешканці Одеси розповіли, що гучний звук було чути у всьому центрі міста, на Слобідці, в районі Аркадії, на Пересипі.

Вибуховою хвилею вибило вікна в будівлі п'ятої міської лікарні, яка розташовується у більш ніж в ста метрах від місця події.