В Тернополі з'явився портрет української льотчиці Надії Савченко.

Як повідомляє Інформаційний простір Тернополя, намалювали його активісти організації "Розмалюй своє місто Тернопіль!".

Портрет знаходиться на стіні біля пам'ятника Степану Бандері. Поруч із малюнком напис: "Надію не здолати!".

Автором зображення є один з учасників організації Павло Тимошенко.

Читайте також: Вперше опублікувано відео викрадення Савченко бойовиками (відео)

Популярні новини зараз
ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому
Показати ще

Нагадаємо, що 28 веренся стартувала глобальна акція на підтримку народного депутата, української льотчиці Надії Савченко, яку незаконно утримують у російському СІЗО.

Її ініціаторами стали адвокати льотчиці.

Акція FreeSavchenko проходить у 30 країнах світу у вигляді мітингів та пікетів посольств та консульств Російської Федерації з вимогою звільнити українську льотчицю.