Терористи залишають важку техніку в "сірій зоні" - розвідка

поділитись
Бойовики намагаються залишити військову техніку на заборонених районах, де немає нагляду з боку українських силовиків та міжнародних експертів ОБСЕ

Сепаратисти не дотримуються домовленостей щодо відведення важкого озброєння на Донбасі.

Як повідомляє Головне управління Міноборони, ватажки терористів переводять озброєння калібром менше 100 мм у так звану "сіру зону".

У силовому відомстві підкреслили, що бойовики намагаються залишити військову техніку на заборонених районах, де немає нагляду з боку українських силовиків та міжнародних експертів ОБСЕ.

"Також російські куратори терористів Донбасу продовжують їх матеріально підтримати та надсилають військову техніку, а також боєприпаси, матеріально-технічні засоби та паливно-мастильні матеріали", - йдеться у повідомленні

Біля селищ Свободне, Безіменне та Міусинськ знайшли 100-мм САУ та 122-мм РСЗВ "Град" противника. У Міноборони констатують, що терористи не дотримуються Мінських домовленостей.

Читайте також: Озброєні бойовики "ДНР" викрали жінку у селі під Маріуполем

Нагадаємо, що також процес відведення зброї розкритикували міжнародні експерти ОБСЄ. Вони наголосили, що терористи Донбасу продовжують зберігати важку військову техніку на лінії розмежування, особливо у тих місцях, куди не надають доступу ОБСЕ.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Для осіб які постраждали від торгівлі людьми встановлена нульова квота імміграції
0
0
21:21 19.04.2018
У всіх містах різна обстановка
0
0
20:30 19.04.2018
Савченко привезли на чергову експертизу
0
0
19:50 19.04.2018