Проросійські бойовики обстріляли позиції українських сил між селами Спартак і Авдіївка Донецької області.

Про це повідомив прес-секретар АП України з питань АТО полковник Андрій Лисенко на брифінгу в українському кризовому медіацентрі.

"Близько 10 хвилин бойовики вели вогонь із стрілецької зброї і гранатометів. На інших ділянках фронту - без змін. Українські прикордонники не зафіксували польотів ворожих БПЛА. В результаті бойових дій один український військовослужбовець загинув, троє - отримали поранення", - зазначив він.

Читайте також: На Луганщині мирний житель підірвався на вибухівці

Також Лисенко розповів, що за останню добу в Донецьком і Луганськом регіонах рятувальники знайшли та вилучили 18 вибухонебезпечних предметів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 20 серпня: фінанси тельців, міцність терезів та передчуття риб Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками У документах Кремля прописана дата закінчення війни: ГУР розповіли, коли росія відступить Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати
Показати ще

Представники СБУ продовжують повертати на підконтрольну України територію громадян, які відмовились служити в рядах терористів, додав полковник.