Партія "Батьківщина" оголосила про зняття з посади голови міської організації партії Ольги Бабенко в Кривому Розі і розпуск Бюро міської організації.

Про це пише Апостроф.

"Батьківщина" також ставить питання про розпуск фракції партії в міськраді Кривого Рогу та позбавлення членства в партії депутатів, які разом з Опозиційним блоком, "Солідарністю", РПЛ взяли участь у першому засіданні Криворізької міської ради. На ньому, незважаючи на незавершений підрахунок голосів, мером було оголошено Юрія Вілкула ", - заявили в партії.

У свою чергу лідер Радикальної партії Олег Ляшко оголосив про намір розпустити міську організацію політсили в Кривому Розі.

Читайте також: Скасувати результати вибори в Кривому Розі може тільки суд – Чорновол

Популярні новини зараз
Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

"За співпрацю з регіоналами прийняв рішення розпустити міську організацію Радикальної партії в Кривому Розі. Продажні шкури! Катерина Шаповалова з ганьбою звільнена з посади керівника організації. Вимагаю від усіх п'яти чоловік, які зрадили виборців, скласти мандати депутатів міської ради від Радикальної партії", - написав він у Facebook.