Чоловік у Тернополі намагався пограбувати крамницю. Коли ж на місце події прибули поліцейські, то він намагався сховатися і прикинувся манекеном.

Про це повідомляє прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області.

Зловмисник розбив вікно і проник в крамницю, що розташована на вулиці Котляревського. Правоохоронці отримали повідомлення про пограбування від однієї з охоронних фірм міста Тернополя.

На місце інциденту одразу прибули працівники служби охорони та поліцейські.

Вони помітили в приміщенні крамниці грабіжника. Він ховався від правоохоронців і прикинувся манекеном.

Популярні новини зараз
Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

Читайте также: Зловмисники у вінницькому кафе отруїли і пограбували двох поліцейських

Поліцейські з'ясували, що 33-річний зловмисник живе в Тернополі. Він був у нетверезому стані і вирішив забратися до магазину. Там грабіжник хотів взяти пачку цигарок.

Але плани чоловіка порушила сигналізація, що була встановлена в приміщенні.

Зловмисника затримали і доставили у Тернопільський відділ поліції.

Правоохоронці проводять слідчі дії по даному факту.