Активісти Одеси «провели» у відставку трьох суддів

поділитись
Якщо вони не будуть сидіти, то ми не зможемо втримати ситуацію. І в будь-якому випадку буде "суд Лінча" або над тими підозрюваними, або над тими суддями, що їх відпустили

Одеські активісти у понеділок, 30 листопада, заблокували колегію суддів та змусили написати заяви про відставку трьох суддів, які ухвалили рішення про пом'якшення запобіжних заходів для обвинувачених у справі про заворушення 2 травня 2014 року.

Вирішувати питання про відставку буде Вища рада юстиції. Проте судді ще мають право відкликати власні заяви, передає кореспондент ВВС.

27 листопада суд дозволив обвинуваченим у "справі 2 травня" виходити під заставу. Рішення стосується всіх фігурантів справи, які перебувають під вартою, зокрема й двох громадян Росії.

Читайте також: Чотирьох одеських поліцейських звільнили за сепаратизм

Активісти вважають таке рішення суду "незаконним". "Якщо вони не будуть сидіти, то ми не зможемо втримати ситуацію. І в будь-якому випадку буде "суд Лінча" або над тими підозрюваними, або над тими суддями, що їх відпустили", - заявив лідер одеської організації "Правого сектору".

Прокуратура підготувала подання щодо відміни рішення суду про можливу заставу. Його розглядали сьогодні, однак рішення відклали на пізніший термін.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018