Вже більше тижня жителі Криму живуть без електрики. Поставки світла та опалення обмежені, тому в населених пунктах почали вибудовувати пункти обігріву.

Там можна зарядити телефони, отримати гаряче харчування і, при необхідності, переночувати у наметовому таборі.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Наразі, основні відвідувачі таких пунктів - пенсіонери та батьки з дітьми. Також у пунктах обігріву знаходяться центри надання першої медичної та психологічної допомоги.

Місцеві жителі стурбовані: поки ще температура на півострові плюсова, але вже через кілька днів вона опуститься нижче нуля навіть удень.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Показати ще

Читайте також: Підриву двох опор ЛЕП вистачило аби показати яка Росія слабка

До речі, в кримських зоопарках теж піклуються про своїх жителів - співробітники гріють маленьких звірят за допомогою ковдр.

Нагадаємо, через енергоблокади без світла в Криму залишилося 1,6 мільйона чоловік.