Понад сто інвалідних візків та іншого реабілітаційного обладнання прибуло до Львова гуманітарним вантажем. Надіслали його з Торонто - Конгрес українців Канади і комітет "Євромайдан Канада".

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "24".

Серед отримувачів цього вантажу: військовий шпиталь, шпиталь Шептицького, а також навчально-реабілітаційний центр "Джерело".

У центрі "Джерело" цей подарунок з Канади прийняли з великою радістю, бо усі візки, які мали раніше, уже роздали потребуючим родинам. Проте, цього разу отримали також й інше реабілітаційне обладнання.

Наприклад, візок-ходулі, який рухається, коли людина за ним іде. Причому на цей візок можна ще й сісти. Тобто людина, яка чекає, наприклад, на автобус, на трамвай – вона може сісти на ці ходулі, а потім з ними зайти у транспорт

Популярні новини зараз
ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте Боржникам за комуналку готують механізми примусу: як мотивуватимуть платити Пенсіонерам виплатять нові доплати: хто і на яку суму може розраховувати Верховна Рада пропонує звільнити українців від оплати комунальних та житлових послуг
Показати ще

Наталя Сіреджук – матір 16-річного хлопчика з ДЦП. Для таких, як він, розповіла жінка, візок чи ходулі – це як взуття або одяг для здорової людини. Колись давно візок для сина родина намагалась замовити за кордоном. Але його ціна – кілька тисяч євро..

"Коли ми прийшли до "Джерела", нам тут дали перший возик, його дають в безкоштовне користування, підбирають на візковій програмі. Зараз в "Джерелі" є вичерпаний ресурс цих обладнань, які можна підбирати для дітей", - додала Наталя Сіреджук.

Читайте також: Французький хірург безкоштовно прооперує волонтера АТО

Візки, які зараз надійшли із Канади, у "Джерелі" розподілять між тими, хто там займається і потребує нового обладнання. Звернутися також можуть і родини, котрі дотепер у центрі не були.

Якби не допомога з-за кордону, розповідають у "Джерелі", візків для своїх підопічних вони не мали б. На жаль, в Україні таких не виробляють. А про закупівлі на державному рівні не йдеться взагалі.

Нагадаємо, що Канада регулярно передає до лікарень Львова медичне устаткування.