У Дніпрі суд віддав будинок колишнього регіонала-втікача Олега Царьова переселенцям. В особняку зроблять ремонт, після чого підселять туди ще кілька сімей.

Після трьох років судів між переселенцями і родиною Царьова, 24 квітня суд ухвалив остаточне рішення, залишивши будинок за переселенцями.

Таким чином, Дніпропетровський райсуд відмовив у задоволенні позову Царьова-молодшого з виселення біженців з особняка у Старих Кодаках.

На останньому засіданні був лише адвокат відповідачів, а от представників Царьових не було.

За словами захисника переселенців, раніше з дружиною Олега Царьова в усній формі домовилися, що будуть заселяти в будинок сім'ї переселенців, як мінімум до завершення АТО. Однак пізніше Лариса Царьова почала стверджувати, що ніякої домовленості немає.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Показати ще

Перших переселенців заселили в 2015 році без будь-яких проблем. Але пізніше син колишнього регіонала, Максим Царьов, на якого оформлена дарча на будинок, почав скаржитися, що переселенці заважають користуватися власністю.

У сторін виникла суперечка: переселенці, яким довелося відновлювати будинок після пожежі (невідомі підпалили гараж на першому поверсі), почали вимагати компенсації. Син Царьова наполягав на тому, щоб переселенці залишили його власність.

При цьому в будинку завжди жили 3-4 сім'ї, хоча кількість мешканців часто змінювалася. У гостьовому будинку досі живуть шість осіб. А великий хазяйський пустує – через проблеми з опаленням там відсиріли стіни і потрібен ремонт.

За словами активістів, протягом місяця в особняку зроблять ремонт і заселять ще чотири сім'ї з дітьми. Збираються також водити екскурсії, як у Межигір'ї. Планують відкрити там і дитячий оздоровчий санаторій: навколо садиби 6 гектарів землі, хвойний ліс, річка, причал, басейн.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.иа", Царьов зробив чергову "сенсаційну" заяву, розповівши про жахи роботи українських спецслужб.