Співвласник Mail.ru Group Юрій Мільнер заплатить мільйон доларів тому, хто напише найкраще послання позаземним цивілізаціям.

Про це повідомляє The Huffington Post.

Послання, написані на людських мовах, будуть одразу відсіюватися суддями, попередив один з керівників проекту з пошуку інопланетян Breakthroight Listen Френк Дрейк.

Читайте також: Уфологи виявили гігантське НЛО, яке заправлялось від Сонця (відео)

"Деякі люди необачно склали послання по-англійськи. Велика помилка", - сказав Дрейк. Він вважає, що найефективніше для комунікації з інопланетянами використовувати наукові дані.

Популярні новини зараз
Техніка відразу полетить: три прилади, які не можна вмикати через подовжувач Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники Пенсії по-новому: літнім українцям змінили правила нарахувань Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Показати ще

Наприкінці липня стало відомо, що Breakthrough Listen отримає від Мільнера в найближчі 10 років 100 мільйонів доларів на пошук позаземних цивілізацій. Партнером бізнесмена виступив Стівен Хокінг.