Бога немає, а на Землю прилетять інопланетяни - Гокінг

поділитись
Гокінг вважає, що років через 100 людина буде вимушена доводити машині свою перевагу над нею

Найпопулярніший фізик сучасності Стівен Гокінг поділився своєю думкою про Бога, неземні цивілізації та про розвиток штучного інтелекту в інтерв'ю El Pais. За його словами, людство має бути готовим до боротьби з неподібними собі.

"Я використовую слово "бог", але тільки в відверненому сенсі, так само як Ейнштейн, коли говорив про закони природи. Науки достатньо для того, щоб пояснити виникнення світу, і немає необхідності вплутувати сюди бога", - розповів Гокінг.

Також він вважає, що інопланетяни все ж існують. На його думку, людство має бути готовим прийняти їх.

"Можливо, інопланетяни стануть загарбниками і будуть колонізувати всі планети, до яких зможуть дістатися. Моє математичне мислення говорить про те, що розрахунки і цифри цілком дозволяють думати про інопланетян як реально існуючих створінь. Справжній виклик для нас - це зрозуміти, як вони все-таки можуть виглядати ", - додав фізик.

Гокінг прокоментував стрімкий розвиток штучного інтелекту в останні роки. Він вважає, що років через 100 людина буде вимушена доводити машині свою перевагу над нею.

Читайте також: Американці винайшли електричні ланцюги, які самознищуються

Раніше Гокінг вже заявляв, що людство мусить досліджувати інші планети, щоб переселитися, адже Земля є надто тендітною і не протягне наступне тисячоліття.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018