Найпопулярніший фізик сучасності Стівен Гокінг поділився своєю думкою про Бога, неземні цивілізації та про розвиток штучного інтелекту в інтерв'ю El Pais. За його словами, людство має бути готовим до боротьби з неподібними собі.

"Я використовую слово "бог", але тільки в відверненому сенсі, так само як Ейнштейн, коли говорив про закони природи. Науки достатньо для того, щоб пояснити виникнення світу, і немає необхідності вплутувати сюди бога", - розповів Гокінг.

Також він вважає, що інопланетяни все ж існують. На його думку, людство має бути готовим прийняти їх.

"Можливо, інопланетяни стануть загарбниками і будуть колонізувати всі планети, до яких зможуть дістатися. Моє математичне мислення говорить про те, що розрахунки і цифри цілком дозволяють думати про інопланетян як реально існуючих створінь. Справжній виклик для нас - це зрозуміти, як вони все-таки можуть виглядати ", - додав фізик.

Гокінг прокоментував стрімкий розвиток штучного інтелекту в останні роки. Він вважає, що років через 100 людина буде вимушена доводити машині свою перевагу над нею.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Читайте також: Американці винайшли електричні ланцюги, які самознищуються

Раніше Гокінг вже заявляв, що людство мусить досліджувати інші планети, щоб переселитися, адже Земля є надто тендітною і не протягне наступне тисячоліття.