Скрипка розповість про "гетто для дебілів" прокуратурі і суду

поділитись
Скрипка відповідатиме за свої слова перед законом

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповідатиме перед законом за свої слова щодо мовного гетто. Представники Інституту правової політики подали заяву до генпрокуратури на артиста, звинувачуючи його у розпалювані національної ворожнечі на ненависті.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook директор Інституту правової політики та соціального захисту Олена Бережна.

За словами Бережної, Скрипка повинен за свої слова відповісти сповна, крім того, якщо прокуратура відмовить у заяві, представники Інституту мають намір іти з позовом до суду.

"Наш Інститут правової політики та соціального захисту подає в прокуратуру заяву про скоєний злочин громадянином Скрипка - розпалювання національної ворожнечі і ненависті! Якщо не порушать кримінальну справу, то будемо оскаржувати відмову в суді! Такі чисто расові особини дадуть сповна за Законом! "- повідомляє Бережна.

Нагадаємо, Скрипка запропонував замість 25% квоти ефіру українською, запускати на радіо 100% українських пісень. За словами співака, ті, хто не можуть вивчити українську, мають низький рівень інтелекту та можуть бути соціально небезпечними.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", глава МВС Арсен Аваков різко відповів на слова Олега Скрипки про необхідність створити "гетто для людей, які не знають української" та заявив, що йому огидно чути таке від людини, яка мистецтва.

 

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
Олег Скрипка, скандал, українська мова
Ми зібрали всі кращі фото Періс до пластики
0
0
23:45 17.02.2018
Дев'ятирічний Андрій виявився дуже схожим на свого батька
0
0
22:17 17.02.2018
Катя Осадча з'явилася у Барселоні в цікавому образі
0
0
20:27 17.02.2018
Віра Брежнєва може піти в політику
1
0
19:08 17.02.2018
Кліп на пісню Wi-Fi Бузова приурочила до Дня святого Валентина
0
0
17:15 17.02.2018