У Сочі через весілля речника Путіна туристів виселили з готелів

поділитись
Захід відбудеться в грандготелі "Родіна", що належить олігархові Олегу Дерипасці. На нього запрошено більше ста віп-гостей

Першого серпня олімпійська чемпіонка з фігурного катання Тетяна Навка в Сочі вийде заміж за прес-секретаря президента Росії Володимира Путіна - Дмитра Пєскова.

Про це пише Блокнот.

Захід відбудеться в грандготелі "Родіна", що належить олігархові Олегу Дерипасці. На захід запрошено більше ста віп-гостей.

Як повідомило джерело в бутік-готелі, для церемонії вже все готове. Розставлені намети, привезені необхідні меблі. Заїзд більшості гостей відбудеться сьогодні протягом дня і в першій половині 1 серпня.

Читайте також: Руслана зіграла "весілля на тарзанці" (фото)

Через безпрецедентні заходи безпеки перед гучним весіллям уже встиг вибухнути скандал. Відпочиваючих на пляжах, розташованих поряд з "Родіною", на час проведення церемонвії попросять плавати і засмагати в іншому місці.

"Все робиться для спокою і зручності молодят і гостей. Пляжі будуть під охороною. Сьогодні почали розселення туристів з трьох сусідніх санаторіїв. Людей перевезуть в інші місця на три дні, якраз на час проведення весілля. Коли всі закінчиться, їх спокійно повернуть в номери. Головне, щоб високопоставлені гості почувалися в безпеці, і їм не докучали роззяви і журналісти", - розповіли у готелі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018