Творчі майстри-класи, шоу мильних бульбашок, кулінарний поєдинок, катання на мотоциклах, свято морозива. Cьогодні, з 19 до 21 серпня в Одесі стартує третій щорічний фестиваль добродійності "Даруй добро!".

Його учасники – діти, які побороли рак та інші важкі захворювання. Ключова подія фестивалю — великий концерт, об'єднуючий на одній сцені зоряних артистів і маленьких переможців. Підтримати дітей абсолютно безкоштовно приїде Валерій Харчишин (група "Друга ріка"), Артур Боссоо, Олена Войнаровська, Георгій Делієв (комік-трупа "Маски") та інші.

Одна з головних ідей фестивалю – показати на прикладі цих дітей, що можна перемогти найстрашнішу хворобу. Всі гроші, виручені від продажу квитків, будуть витрачені на допомогу тим, хто все ще бореться з недугою.

Читайте також: Поранений боєць обвінчався у реанімації (фото)

Один з таких малюків – п'ятирічний Платон Нечипуренко, який бореться з важким захворюванням –аутизмом. На шляху до повноцінного життя, він пройшов уже серйозну реабілітацію, яка дає позитивні результати. Тепер його чекає тривала неврологічна допомога, на яку в його батьків не залишилося грошей. Допомогти доброму, світлому хлопчикові можна зайшовши на сторіночку організатора фестивалю "Даруй добро, добродійного фонду "Пчьолка".

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Заробити не вдалося: пораненим "лнрівцям" діагностують виразку та остеохондроз Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще