Співак Елтон Джон виступив на форумі YES з лекцією про необхідність дотримання прав ЛГБТ - повідомляє сайт Ялтинського форуму.

Зокрема, Елтон Джон підтримав думку Гілларі Клінтон, яка в грудні 2011 року в Женеві заявила, що права геїв - це права людини.

"Бути толерантним - це не тільки правильно з моральної точки зору, але для нової України це було б розумно. Базова справедливість - це інвестиція в людський капітал, а людський капітал - це драйвер для бізнесу", - зазначив від себе співак.

Елтон Джон заявив також, що Україна повинна знайти спосіб приєднатися до світу терпимості і закликав політиків і бізнесменів, які зібралися на його лекцію, захистити права людини.

Читайте також: Австралійський мільярдер хоче інвестувати в Україну

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Співак нагадав, що на початку літа гей-парад у Києві зібрав кілька десятків людей, захищати яких довелося вдвічі більшій кількості співробітників правоохоронних органів. Сама акція пройшла всього десять хвилин, а бійки на вулицях тривали ще годину.

Нагадаємо, під час маршу ЛГБТ-спільноти 6 червня в Києві відбулися сутички правоохоронців з групою супротивників заходу.