Радник і прес-секретар екс-президента Віктора Януковчиа Анна Герман втратила старшого сина Миколу.

Як повідомляє Гордон, він 7 вересня помер від інфаркту.

Друзі сім'ї розповіли виданню, що проблеми з серцем почалися давно, Герман не раз обстежувався у лікарів, але серйозно лікуванням не займався.

Видання повідомляє, що у чоловіка виникла зранку раптова гостра біль у грудях. Чоловік вирішив сам поїхати в лікарню, але по дорозі стан погіршився настільки, що довелося з'їхати з дороги і включити аварійний стоп-сигнал.

Йому допоміг водій, що проїжджав, він викликав "швидку", але медики не встигли врятувати сина Ганни Герман.

Популярні новини зараз
У СРСР за це билися в чергах: 4 речі, які вважалися розкішшю Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу "Київстар" вже з 12 травня готує нові зміни для абонентів На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

9 вересня Миколі Герману виповнилось 36 років.

Читайте також: У Дніпропетровську розбився син співвласника мережі АТБ - Вести

Нагадаємо, 15 червня 2009 року, в автокатастрофі на трасі Одеса - Київ загинув молодший син Ганни Герман - 17-річний Роман.