Патрульну службу України нагородять за гендерну рівність

поділитись
"Ла Страда-Україна "номінує поліцію України в категорії "За практичний внесок у реалізацію принципу рівних прав та можливостей чоловіків і жінок в Україні"

Центр "Ла Страда-Україна" нагородить поліцію за практичний внесок у реалізацію принципу рівних прав та можливостей чоловіків і жінок.

22 вересня в Управлінні патрульної служби МВС України в Києві відбудеться урочисте вручення відзнаки за гендерну рівність представницям і представникам патрульної служби України, повідомляє прес-служба відомства в Facebook.

За словами першого заступника МВС Екі Згуладзе, близько 27% заяв, поданих на роботу в патрульної поліції в Києві, надійшло від жінок. Тому вперше в поліції спостерігається паритетне представництво жінок і чоловіків.

Читайте також: Міліціонер попросив поліцію допомогти звільнити дружину від наручників

"Інформаційно-консультативний жіночий центр "Ла Страда-Україна "номінує поліцію України в категорії" За практичний внесок у реалізацію принципу рівних прав та можливостей чоловіків і жінок в Україні ", - йдеться в повідомленні.

Цього року в Україні почалася поліцейська реформа, з часом всі органи міліції мають перетворитися на поліцію. На сьогоднішній день в трьох містах країни - Києві, Львові та Одесі - вже працюють патрульні поліцейські.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018