Сьогодні у Вінниці студенти із 35 вищих навчальних закладів влаштували флешмоб "Вінниця- це я".

Як повідомляє УНН, у ньому взяли участь більше двох тисяч студентів. Вони встановили національний рекорд, зобразивши найбільший герб міста.

"Флешмоб є наймасштабнішим заходом 2015 року. Студенти таким чином захотіли продемонструвати любов до рідного міста і об'єднати всіх жителів. Досі у жодному місті України не було таких заходів", - розповів координатор флешмобу Дмитро Мира.

Акцію провели на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. Д. К. Заболотного.

До неї приєднався володар титулу Інтерконтинентального чемпіона за версією ІВО В'ячеслав Узелков.

Популярні новини зараз
Нові тарифи: здорожчала важлива комунальна послуга Пенсіонерів 60+ вже чекають в армії: ТЦК отримали чіткі інструкції Українці обомліють від нових платіжок: коли і наскільки зростуть тарифи на світло Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати
Показати ще

Студенти у вишиванках взялися за руки та заспівали гімн України. Вони передали цю естафету трьом містам України - Києву, Одесі та Миколаєву.

Читайте також: Львів'яни провели велику ранкову зарядку (фото)

Нагадаємо, минулого року у Вінниці студенти вишикувалися у вигляді національного гербу.