Голосіївське райуправління МВС відкрило кримінальне провадження за фактом зникнення на території окупованого Криму представника Автомайдану, друга засудженого в Росії кінорежисера Олега Сенцова Василя Черниша.

Про це повідомили в столичному МВС.

За даними правоохоронців, активіст пропав 15 березня 2014 року в Севастополі, за день до того, як у Криму провели незаконний референдум про статус півострова.

Читайте також: В столичному театрі Франка покажуть виставу за п'єсою Сенцова

Як повідомляють Крим.Реаліі, координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник вважає, що викрасти активіста могла місцева "самооборона" або російські спецслужби.

Популярні новини зараз
Мобілізують обмежено придатних та чоловіків за 50: куди направлять Пенсіонери можуть не дочекатися грошей: ПФУ попередив про затримки Гороскоп на сьогодні 5 квітня: хто у суботу опиниться перед жорстким вибором Податкова контролюватиме перекази українців: кому приготуватись до штрафів та санкцій
Показати ще

Відзначимо, що Олег Сенцов брав участь у пошуках зниклого активіста Автомайдану, після чого ФСБ звинуватила кінорежисера в тероризмі.