ГПУ передала російському обвинуваченню докази невинності української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко.

Про це повідомив адвокат льотчиці Ілля Новіков, передає Радіо Свобода.

"Документи, які зібрала українська сторона, направили в Генпрокуратуру Росії у відповідь на запит. Таку ж папку отримає Донецький суд. Прийме суддя представлені матеріали чи ні - подивимося. Якщо ні, ми зробили все, що могли", - заявив він.

Зокрема, в переданих матеріалах наявна схема вишки, з якої, як стверджує російська сторона, Надія Савченко корегувала вогонь. Вишка являє собою 40-метрову споруду. Діаметр її верхньої частини складає всього 30 сантиметрів.

Читайте також: Російський суд не зміг спростувати алібі Савченко

Популярні новини зараз
Навіть вдома не сховаєшся від мобілізації: як ТЦК дістає ухилянтів у віддаленому режимі Салат-літо за 5 хвилин: рецепт з огірками та яйцями, який підкорив смакові рецептори (і серце теж) Грошей стане більше: українцям виплатять одноразову допомогу Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок
Показати ще

Також у матеріалах, представлених українською Генпрокуратурою, експертиза дзвінків Надії Савченко від 17 червня 2014 року, яка доводить, що її захопили бойовики батальйону "Зоря" ще до того, як почався обстріл, в ході якого загинули російські журналісти.