На місце пам’яті Моргана принесли стріляні гільзи

поділитись

0

1794

Друзі розповіли про подвиги побратима на війні. Вважають його справжнім героєм та не вірять, що Морган міг бути причетним до пограбування АЗС.

[gallery]

10 травня друзі та товариші по службі вшанували пам'ять бійця "Азову" 23-річного Вадима Пінуса. Харків'янина було смертельно поранено під час стрілянини із правоохоронцями, яка сталася 4 травня в Києві. Друзі розповіли про подвиги побратима на війні. Вважають його справжнім героєм та не вірять, що Морган міг бути причетним до пограбування АЗС.

Попрощатися із побратимом прийшло три десятки людей. Місцем пам'яті став невеличкий сквер навпроти будинку, де Морган винаймав житло. Хлопці примотали до дерева плакат із зображенням Вадима. Правда, на фото обличчя майже повністю закрито маскою. А перехожі зупинялися та питали – що сталося та кого тут вбили?

"Справжнього патріота", - коротко відповідали друзі.

Під деревом вони запалили лампадки. Чоловік років 30-ти у камуфляжі висипав поруч жменю стріляних гільз. А жінки поклали букети конвалій та троянд.

Матеріал по темі: "Спочатку били рядові "беркутівці", а потім начальство"

Промови були короткі. Говорили про перемоги Моргана на війні. Один з бійців розповів, що той був зброярем. А в бою показав себе героєм. На його рахунку мінімум дві одиниці техніки терористів. В операції під Широкиним, наприклад, він з ПТУРу знищив танк ворога.

"Не просто танк, а підрозділу "Новоросія", яким вони там дуже пишалися. Також, влучив у БМП сепаратистів. Після цього, у середині лютого, отримав державну нагороду", - каже боєць.

Присутні згадали затриману за цією ж справою Віту Завируху. Домовилися, що будуть збирати гроші на передачі іншим затриманим. Також, будуть робити все, аби ім'я загиблого припинили поливати брудом.

"Нас всіх повідомили, про те, що він загинув. Я наприклад, чув про грабіжників та стрілянину. Але навіть гадки не мав, що мова про Моргана. Потім товариш розповів подробиці. Всюди пишуть про пограбування АЗС, але його не було. Якби ми знали, куди він поїхав, то допомогли. А він нікому нічого не сказав", - додав хлопець.

Припускає, що причиною стрілянини могла стати помста. Вадим ніколи не приховував обурення тим, що представники влади, яка вбивала активістів, досі знаходяться на своїх місцях.

Читайте також: Зізнання у вбивстві міліціонерів у підлітка вибивали бейсбольною биткою

Про Вадима відомо, що у серпні йому мало виповнитися 24 роки. Знають, що до війни хлопець брав активну участь в харківському Євромайдані. Згодом записався у добровольці. Був не дуже балакучим. А коли товариші по службі вітали його із влучними пострілами, сприймав це спокійно. Наче нічого неймовірного не зробив.

В ніч на 4 травня в Києві під час стрілянини загинуло двоє співробітників міліції. Ще троє поранені. Арсен Аваков заявив, що цьому передувала пограбування АЗС. Правоохоронці гналися за зловмисниками. А ті у відповідь відкрили вогонь. Затримано чотирьох підозрюваних.

Читайте також: Вбито ключових свідків у справі звірств "беркутівців"

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017