5 серпня на стадіоні "Львів-Арена" відбувся матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

"Шахтар" та "Фенербахче" зустрілись в Україні через тиждень після того, як зіграли у нічию з рахунком 0:0 у Стамбулі.

Вже з перших хвилин матчу "гірняки" показали свій бойовий настрій і були готові забивати. На 25 хвилині Гладкий подарував українським вболівальникам перший гол.

У другому таймі на полі стало по-справжньому гаряче. На 61-й хвилині тренер турків Вітор Перейра вибіг на поле після зупинки гри, і суддя видалив наставника "Фенербахче".

3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Майже одразу після видалення з поля Перейри, 65 хвилині Срна забив пенальті у ворота супротивника.

Третій гол не змусив себе довго чекати. На 68 хвилині Тейшейра забив ще один гол пробігши від центральної лінії поля.

Таким чином "Шахтар" пройшов до наступного раунду кваліфікації "Ліги Чемпіонів". Суперник команди буде відомий вже цієї п'ятниці.